САнДІК

САнДІК  - Англомовний дитячий садочок неповного дня.
Вікова група: дітки віком від 1 до 7 років.
Час
перебування в садочку: з 9 до 12.
Дні відвідання: понеділок/вівторок/четвер.
Персонал:
професійні дипломовані викладачі, викладачі-носії англійської мови, няня.
Рівень підготовки персоналу: дипломовані педагоги.
Вартість навчання: 200 грн за навчальний день при сплаті місячного абонементу, 250 грн поразово.
Уніформа для діток: жовті брендовані поло.

Activities*

Ранкова зарядка англійською мовою;
Ранній розвиток англійською мовою;
Творча студія англійською мовою;
Ранній розвиток українською мовою;
Аудіювання англійською мовою;
Логоритміка українською мовою;
Весела логопедія українською мовою;
Театральна студія англійською мовою;
Lego конструювання;
Китайська мова.

Окрім цього ми відзначаємо свята, проводимо бульбашкові дискотеки, граємо з аніматорами і святкуємо дні народження.

*активності

Ранній розвиток англійською мовою

Авторська програма раннього розвитку англійською мовою з повним зануренням в англомовне середовище із залученням носіїв англійської мови. Заняття проходять в неймовірно цікавій ігровій формі з використанням різноманітних розвиваючих матеріалів.

Творча студія англійською мовою
На творчих заняттях дітки вчаться не тільки малювати, а й робити різноманітні поробки своїми руками, робити аплікації.
Ми допомагаємо розкрити художні здібності вашого малюка, розвинути його фантазію та уяву.

Ранній розвиток українською мовою
Заняття з раннього розвитку проходять в ігровій формі із залученням матеріалів, розроблених видатними педагогами-практиками (М.Монтессорі, П.Нікітіна, Г.Дома, тощо). Дітки знайомляться із цифрами, літерами, готують ручку до письма, розучують цікаві фізкультхвилинки, експериментують, вчаться робити власні висновки.

Логоритміка українською мовою
Ми надаємо діткам можливість розвиватися гармонійно, тому для фізичного та емоційного розвитку ми пропонуємо логоритмічні заняття, протягом яких малюки оволодівають вмінням гарно орієнтуватися в просторі, володіти своїм тілом, вдосконалюють мовленеві навички.

Весела логопедія українською мовою
Заняття з логопедії розраховані на розвиток мовлення та інших психічних функцій у діток в веселій захоплюючій спосіб. Дітки грають в ігри, що впливають на розвиток мовлення, роблять артикуляційні вправи: висолоплюють язички, набирають повні ротики горішків, дістають язичками аж до вушка:)

Театральна студія англійською мовою
Заняття в театральній студії не тільки допоможуть діткам в закріпленні набутих знань з англійської мови, а також дадуть змогу поринути в море позитивних емоцій, відчути впевненість в собі та розкрити творчі здібності. Дітки фантазуватимуть, будуть перевтілюватися, розвивати пластику тіла та мовлення.

Lego конструювання
Конструювання допомагає розвинути мілку моторику ручок, а значить і мовлення. Окрім того конструювання розвиває пам’ять та мислення, малюк фантазує і реалізовує себе в своїх неймовірних витворах.

Китайська мова
Вивчення китайської мови стає все більш популярним серед батьків, які прагнуть забезпечити своєму малюку успішне майбутнє. Заняття проходять в ігровій формі із частою зміною активностей, із великою кількістю веселого матеріалу на аудіювання, що перетворює заняття на цікаву і забавну пригоду.

Наша мета – допомогти батькам виростити дитину всебічно розвинену, успішну, гармонійну та готову до сприйняття нових знань.

Наші принципи:

Дитина – це особистість, вона має власні думки та бажання, які ми поважаємо понад усе.

Дитина має право власного вибору.

Садочок – це другий дім, в якому можна майже все, і в якому тебе в усьому підтримають.

Ми велика сімя.

Контакти: