Умови навчання

Навчання проходить у обраній вами школі, двічі на тиждень у групі по 5-6 діток.

Групи формуються за віковим принципом та в залежності від знань дитини. Ви можете самостійно обрати час навчання та групу, проте викладач залишає за собою право рекомендувати перевести дитину в групу, яка на його думку більше підходить вашому малюку за віком і темпераментом. Час та школа узгоджується з батьками.

Якщо ви вагаєтесь, чи підійде вашому малюку методика, манера викладання або атмосфера нашої школи, ви можете попередньо записатись на безкоштовний пробний урок. Урок буде проходити в той час і в тій школі, де буде зручно і вам, і викладачу.

Щоб місце у вибраній вами групі було закріплене за дитиною, ви повинні оплатити наступний місяць навчання до 25 числа поточного місяця.

Усі пропущені уроки будуть безкоштовно відпрацьовані у випадку, якщо про відсутність дитини на уроці було заздалегідь попереджено. В такому разі на ваше місце в цей день запрошується інша дитина на відпрацювання чи пробний урок.

Якщо дитина хворіє чи не відвідує школу з інших причин – щомісячна оплата за місце в групі не зменшується. Усі пропуски будуть відпрацьовані в той час і в тій школі, де буде зручно і вам, і викладачу.

Плата за місяць може бути зменшена, якщо  відсутність дитини мінімум 2 тижні буде заздалегідь обговорено з викладачем. У такому разі на це місце буде приходити інша дитина на відпрацювання чи пробний урок.

На урок потрібно заходити без запізнення, але не раніше як за 5 хв. до початку заняття. З собою потрібно мати блокнотик і гарний настрій. Заборонено приносити їжу (крім випадків заздалегідь обговорених з викладачем, таких як день народження тощо), напої, власні іграшки, сторонні предмети. В такому разі дитина сконцентрована не на навчанні – а на обороні власних цінностей від інших дітей.

Якщо у дитини алергія, непереносимість, страхи до певних речей чи інші спеціальні обставини, батьки повинні попередити про це школу перед першим уроком або подати свої побажання в письмовому вигляді.

На перше заняття кожного місяця дитина повинна прийти з флеш накопичувачем USB з достатньою кількістю пам’яті для запису відеоматеріалів. Ці відеоматеріали потрібно переглядати вдома мінімум тричі в тиждень для закріплення вивченого матеріалу на уроках, що прискорить навчання та дасть максимальний результат. Відео та фото звіти з уроків за участю ваших малюків можна буде проглядати через сайт школи.

Якщо ви вирішили зробити тривалу перерву або припинити навчання в школі – обов’язково повідомте про це викладача, бажано при цьому озвучити причину вашої відмови від продовження навчання.

Якщо дитина випадково (чи не дуже) забере іграшку чи якийсь предмет зі школи – прохання його повернути, навіть якщо ви виявите це через кілька місяців. Це допоможе зберегти в цілісності лексичний матеріал для усіх діток.