Тут Ви можете залишити свої відгуки про Sandy-school

Відгуки

0 # Затонацька 30.07.2017, 17:06
Євангелінка ходить у садочок з 1,4 роки, останній місяць кожен день... Що тут сказати, мама в шоці, не плаче, коли я її приводжу, біжить і кричить Hellо!
Ми дуже задоволені, особливо Сандіком Сади та можливістю кейтерингу (діток годують сніданком, обідом та вечерею за бажанням батьків). Безумовно перевага в тому що постійно в вайбері приходять фото точим діти займаються, що їдять та де грають. Якщо сталася неприємність та малятку потрібно помити попу - вихователі відразу миють, міняють білизну і, навіть, застирують трусики. Дітки в Сандіку весь час чимось займаються - зарядка, малювання, ліплення, співають і ще багато що. Прогрес у розвитку дитини бачать всі, не тільки ми та родичі. Сандік, це нереально круто, дуже раджу!
+1 # Миколка 5 років 02.03.2017, 09:55
Дитина чекає на заняття із посмішкою та радістю. Готуючись до заняття каже: Як я люблю свою Олеську))) Ми, батьки, безмежно вдячні, бо для нас важливі не лише знання а й спосіб їх отримання. Методика Sandy саме для маленьких винахідників з допитливим і спраглим до знань розумом))) Нас вражають не лише успіхи а й натхнення та жага з якою дитина їх досягає. Ще цікавий досвід ми мали, коли упродовж місяця були поза межами Києва і не могли відвідувати заняття, Миколка вигадував різні способи як займатись англійською на відстані. Серед варіантів було:
- Мам а давай по вайберу будемо з Олесею займатись, вона задасть питання а я по голосовому повідомленню буду відповідати. Так ще буду мати час подумати)))
Олеся надихає не лише діток, а й батьків)))
+1 # Brent 27.12.2016, 11:18
It's hard to find experienced people for this subject,
however, you sound like you know what you're talking about!

Thanks

My web page: ссылка на оригинал
+2 # Людмила К 11.10.2016, 12:07
Хочу сказать спасибо вам за вашу школу, за прекрасных преподавателей! Когда люди делают свое дело с удовольствием, то и результат такой же. Школа английского языка классная! Занятия разнообразные, интересные. Ребенку (почти 5 лет) нравиться ходить! И главное - есть результат. Через месяц начал что то бормотать на анг.языке, через 1,5 поет песенки, когда играет дома - то называет цвета, предметы, части тела на англ.языке. Мы рады, что ходим к вам!!!
+3 # Кира мама Ира 03.09.2016, 12:10
Добрый день, дочку начала водить на занятия в 1,5 месяца и результаты не заставили себя ждать: дочка не говорила еще на русском (пару слов), а на занятиях начала повторять слова на английском и это было удивления мое и других мам; дома дочка начала жестикулировать английские песенки, выученные на уроках, распознавала и повторяла цвета, формы, зверей и другое. Для нас английский стал чем-то особенным в таком раннем возрасте. Главное мозг ребенка активно развивается, прививается чувство к знаниям, стать билингливой легко как оказалось. Да и сама школа,британская система и подход на 5 баллов, директор Сэнди-удивительная и истинно любит свое дело, соответствующие и другие преподаватели и администратор классная, вообщем рекомендую настоятельно - английский с раннего возвраста + спорт- это именно то развитие,которое надо для 100 % развития наших малышей и конечно дорога в свободное будущее в мир за пределы Украины.
+4 # Ольга М. 17.05.2016, 13:45
Дітки справді говорять! Ми ходимо 2 місяці, і вже знаємо багато слів англійською мовою і вдома говоримо "як Леся або Настя" - з дуже англійським акцентом))). Дякуємо організаторам за таке приміщення, форму викладання і результат.
+4 # Likkk 06.04.2016, 20:32
Для деток такие занятия это игра! Однако цель этой игрый адаптировать ребенка к школе, что несомненно получаеться у педагогов данной школы. Ребенок может прийти на урок без настрояния, а уходит всегда с положительными эмоциями, либо вообще не хочет уходить) :lol:
+6 # Лана 31.03.2016, 12:56
Огромное спасибо Олесе. Ваша эмоциональность и яркость проведения уроков, привили моему сыну (2,3) интерес к английскому языку. Уже на первом уроке он повторял слова и выполнял некоторые задания. Это удивительно и очень нам понравилось.После урока, сын сам сказал, что ходить будет в школу.
+8 # Юля 13.02.2016, 12:42
Спасибо вам огромное, Александра! Вы просто огромная умничка! Я в восторге от ваших уроков. Как здорово, что Таня вас нашла:) Виталина после окончания урока сказала - мама это не занятия, это просто игра:), но как-то очень мало:). Вот и представьте, с ребенком занятие час - а ему все мало. Спасибо за ваш труд!
+9 # Наталия Дубинец 10.01.2016, 15:15
Занятия просто замечательные! Алеся талантливейший педагог! Дочь начала заниматься в два с половиной года и через месяц уже пела песенки на английском языке.
Очень жаль, что закрыли Ваши уроки в центре "Берегиня". Но в любом случае, мы хотим и будем продолжать обучение в Вашем центре по другому адресу.
+9 # Галина 05.10.2015, 07:18
Ми прийшли на заняття втрьох: я (мама), старший син 3,4 роки, молодший син 2 роки. Старший одразу поринув у заняття з головою, він не відривав свою увагу ні на що , повністю поринув в урок-гру. Молодший трошки засоромився, але швидко увійшов в ритм і також повторював рухи і окремі слова. Молодці. Нам дуже сподобалося.
+7 # Наталія 25.09.2015, 11:53
Сьогоднішнє заняття англійської, проведене пані Олександрою, вразило своєю динамічністю, різноманітністю видів робіт та лексики. Малюки активно закріплюють навчальний матеріал, повторюючи, рухаючись, співаючи, граючись. У енергійної, доброзичливої викладачки - чітка вимова, миттєва реакція на несподівану поведінку дітей, неабияке вміння домогтися результату. Саме таким повинен бути зразковий урок!
+12 # Вадим 6 лет 06.09.2015, 23:06
Школа просто супер!!!
Леся, Вам огромное спасибо! Я не знаю как Вам это удается, но за два месяца занятий мой ребенок начал говорить! На уроки ходил с удовольствием, а от домашнего задания, в виде мультфильмов, его нельзя оторвать.
+13 # Мирослав 04.09.2015, 22:03
Відмінна школа! Дуже задоволений якістю навчання та відношенням до дитини.

Додати відгук