Відгуки

Home Відгуки
Затонацька

Євангелінка ходить у садочок з 1,4 роки, останній місяць кожен день... Що тут сказати, мама в шоці, не плаче, коли я її приводжу, біжить і кричить Hellо! Ми дуже задоволені, особливо Сандіком Сади та можливістю кейтерингу (діток годують сніданком, обідом та вечерею за бажанням батьків). Безумовно перевага в тому що постійно в вайбері приходять фото точим діти займаються, що їдять та де грають. Якщо сталася неприємність та малятку потрібно помити попу - вихователі відразу миють, міняють білизну і, навіть, застирують трусики. Дітки в Сандіку весь час чимось займаються - зарядка, малювання, ліплення, співають і ще багато що. Прогрес у розвитку дитини бачать всі, не тільки ми та родичі. Сандік, це нереально круто, дуже раджу!

Мирослава

Ми були в першому заїзді 02-12 червня 2017. Діти під враженням. Коли їхали додому - співали пісні англійською, грали ігри англійською, спілкувались англійською. Це дуже класно. Спостерігати за дітьми можна було на протязі всього відпочинку практично в реальному часі. В групу вайбера скидували регулярно фото звіти, що, де і чим займається дитина. Дуже зручно. Однозначно рекомендую всім такий вид активного та здорового відпочинку.

Елена

Скажу сразу, что вам и вашему ребёнку скучать не придётся! Различные конкурсы, мастер-классы, квесты, дискотеки, посиделки у костра, поход в горы...Всего и не перечислить, чем мы занимались! А множество поездок - зоопарк, водопад, катание на подъемниках в Буковели...- все было организовано на высшем уровне! очень приятным бонусом было предоставление различных полезных вкусностей, помимо основного питания - фруктов, домашней выпечки, компотов и т.д. в поездках и на территории лагеря. Условия проживания отличные - все новое, чистые белоснежные постельные принадлежности!Вкусное 4х-разовое питание! И , конечно же, ваш ребёнок и вы, однозначно улучшите свои познания в английском языке - преподаватели основную часть времени общаются с детками на английском! И отдельное спасибо хочется сказать организатору этого лагеря Sandy - за мощный, позитивный заряд энергии и добра! Спасибо за отлично проведённое время! Ждём следующего года!

Анна

Дякуємо за чудовий відпочинок для дітей та батьків, цікаві екскурсії та конкурси! Будемо раді повторити такий відпочинок в майбутньому